Chlorella Spirulina Tabs Biologisch
Biologische tabletten met een krachtige 50/50 blend van chlorella en spirulina, voor een natuurlijke aanvulling op je dagelijkse routine. Ideaal voor private label concepten met een heldere en toegankelijke positionering.
- Een combinatie tussen twee populaire superfoods in 1 tablet
- Bevat een breed spectrum aan eiwitten, aminozuren, vitamines en mineralen.
- Eenvoudig te doseren tabletten voor dagelijks gebruik.
Spirulina vs. chlorella? Profiteer van beiden
Spirulina zit vol plantaardige eiwitten met een compleet palet aan essentiële aminozuren. Daarnaast zijn er essentiële voedingsstoffen aanwezig in de alg, zoals verschillende vetzuren, betacaroteen, vitamines en mineralen.
Chlorella is kampioen ontgifter. Ze bevat het stofje Sporopollenine, dat zware metalen bindt. Daarnaast zit het vol met meerdere belangrijke vitamines, mineralen, aminozuren en antioxidanten.
Compleet voedingsprofiel
Met deze tabletten zijn de voordelen van twee algen aanwezig in 1 tabletje. Voor een compleet overzicht van het voedingsprofiel verwijzen we je graag naar de specificatie, die je kunt terugvinden op het tabblad "Kenmerken" van de productpagina.
Zo gebruik je de tabletten
Het advies is om dagelijks 6 tot 10 tabletten te slikken. Raadpleeg altijd eerst je huisarts, alvorens supplementen te gebruiken tijdens zwangerschap of borstvoeding.
Houd voedingssupplementen buiten het bereik van (jonge) kinderen. Bewaren op een koele, donkere en droge plek. Controleer altijd de houdbaarheidsdatum voor gebruik!
Let op:
Dit product mag niet worden gebruikt als vervanging voor een gezonde levensstijl en een uitgebalanceerd en gevarieerd dieet.
Bij doorverkoop van dit artikel dient u de consument in te lichten m.b.t. maximale dosering van dit product.
Bulkproduct en consumentenverpakkingen
Dit product is beschikbaar als bulkproduct en daardoor uitermate geschikt voor zakelijke afnemers, wederverkopers en producenten die op zoek zijn naar een efficiënte en schaalbare oplossing.
Daarnaast bieden wij dit product ook aan in kleinere consumentenverpakkingen en in handige potjes met 120 tabletten onder ons eigen label Nutrikraft, zodat het ook toegankelijk is voor eindgebruikers.
| Artikelnummer | 58650-conf |
|---|---|
| Productspecificatie | Specsheet |
| Productvorm | Tabletten |
| Kleur | Groen |
| Ingrediënten | Chlorella, Spirulina |
| Vitamines en Mineralen | Calcium, Ijzer, Kalium, Magnesium, Natriumchloride, Vitamine A, Vitamine B3, Vitamine B12 |
| Bevat de volgende allergenen | Sulfiet E220-E228 |
| Speciale Eigenschappen | BIO |
| Land van teelt | China |
| Land van productie | China |
| Merk | VehGro |
| HS-Code | 25010091 |
| Private Label mogelijk? | Ja |
| Aanbevolen gebruik | 6-10 tabletten per dag |
| Energie (kcal/kJ) | 369 kcal / 1551 kJ |
| Vetten | 8,3 g (saturated: 4,14 g) |
| Koolhydraten | 8,5 g (sugars: 1,8 g) |
| Vezels | 9,21 g |
| Eiwitten | 60,3 g |
| Zout | 0,66 g |