Nutrikraft - Spirulina Tabs Biologisch 120 tabs
Groothandel & Private label van Nutrikraft - Spirulina Tabs 500mg Biologisch 120 tabs. In bulk inkopen of als consument? Bestel direct!
Een superfood uit de zee

Spirulina is de naam van een blauwgroen en spiraalvormig algje, overgenomen vanuit het Latijn. Deze micro-alg bevat een hoge concentratie aan voedingsstoffen, wat het populariteit geeft binnen de supplementenwereld. Het wordt als poeder en tabletten aangeboden, waarbij tabletten makkelijker in te nemen zijn en smaakneutraal zijn.
Let op:
Dit product mag niet worden gebruikt als vervanging voor een gezonde levensstijl en een uitgebalanceerd en gevarieerd dieet.
Bij doorverkoop van dit artikel dient u de consument in te lichten m.b.t. maximale dosering van dit product.
Pure tabletten zonder toevoegingen
Onze tabletten worden onder hoge druk samengeperst tot 500 mg pure spirulina per stuk, zonder bindmiddelen, vulstoffen of antiklontermiddelen. Op het etiket staat één ingrediënt: biologische spirulina.
Nutrikraft - Spirulina Tabs 500mg Biologisch 120 tabs
Dit supplement is een biologisch gecertificeerd product van ons merk Nutrikraft. Je weet dankzij dit certificaat dat wat je koopt, tot stand is gekomen met oog en zorg voor mens en natuur.
Het BIO keurmerk staat voor 100% gecontroleerd biologisch en betrouwbaar. Dit supplement is dus gegarandeerd vrij van allerlei toevoegingen als suikers, vetten en voldoet aan alle Europese eisen m.b.t. bestrijdingsmiddelen. De kwaliteit van onze producten wordt regelmatig gecontroleerd.
Nutrikraft geeft je lichaam een boost
Nutrikraft staat er garant voor dat haar supplementen alléén natuurlijke ingrediënten bevatten, die het lichaam van mensen met nutriëntentekorten, sporters en voedingsbewuste mensen helpt je lichaam te voorzien van alle bouwstenen die je via voeding binnen moet krijgen. Dit product is hier een mooi voorbeeld van.
Ook merkloos verkrijgbaar
De supplementen van Nutrikraft zijn bij Vehgro ook merkloos verkrijgbaar. Een uitgelezen kans voor u om zelf een Supplementenmerk te beginnen.
Uw eigen supplementenmerk?
Bent u geïnteresseerd in de mogelijkheden die wij bieden om van onze ingrediënten uw eigen supplementen te maken?
Bekijk dan ons private label concept.
Heeft u nog vragen?
U kunt uw vragen over dit product stellen door contact op te nemen met onze verkoop afdeling. Wij helpen u graag verder.
| Artikelnummer | 58120-conf |
|---|---|
| Productspecificatie | Specsheet |
| Productvorm | Tabletten |
| Ingrediƫnten | Spirulina |
| Vitamines en Mineralen | BĆØtacaroteen |
| Speciale Eigenschappen | BIO |
| Land van teelt | China |
| Merk | Nutrikraft |
| HS-Code | 12122100 |
| Private Label mogelijk? | Nee |
| Aanbevolen gebruik | 3-5g per dag. Raadpleeg uw arts voordat u producten met een hoge nutriƫntendichtheid gebruikt. |
| Energie (kcal/kJ) | 332 kcal / 1405 KJ |
| Vetten | 0.8 g |
| Verzadigde Vetten | 0.5 g |
| Koolhydraten | 12 g (Sugars 0 g) |
| Vezels | 9.4 g |
| Eiwitten | 65 g |
| Zout | 1.7 g |
| Natrium | - |