Geverifieerde review
Blauwe Fenegriek Poeder Biologisch
Vanaf
excl. BTW
incl. BTW
Vanaf
excl. BTW
incl. BTW
/
Levertijd wordt berekend...
Snel naar
Kenmerken
| Artikelnummer | 61700-conf |
|---|---|
| Productspecificatie | Specsheet |
| Productvorm | Poeder |
| Ingrediƫnten | Fenegriek (blad) |
| Speciale Eigenschappen | BIO |
| Land van teelt | Duitsland |
| Merk | VehGro |
| HS-Code | 09109991 |
| Private Label mogelijk? | Ja |
| Energie (kcal/kJ) | 275 kcal / 1145 kJ |
| Vetten | 4 g (saturated: 1 g) |
| Koolhydraten | 22 g (sugar: 4 g) |
| Vezels | 38 g |
| Eiwitten | 19 g |
| Zout | 0 g (sodium: 959 mg) |
Reviews
Schrijf uw eigen review
Blauwe Fenegriek Poeder Biologisch