Guarana Poeder Biologisch
Biologische Guaranapoeder bevat natuurlijke cafeïne en is geschikt voor gebruik in smoothies, drank of capsules. Beschikbaar in diverse verpakkingen zonder minimumafname.
- bespaar
Extra accessories
- Bevat een hoog gehalte cafeïne voor een natuurlijke energieboost
- Kan worden toegevoegd aan warme of koude dranken voor een verfrissend tussendoortje
- Ideaal als natuurlijk alternatief voor kunstmatig stimulerende middelen
Guarana Poeder Biologisch is een fijn gemalen poeder van de zaden van de guarana plant (Paullinia cupana), afkomstig uit het Amazonegebied in Brazilië, Zuid-Amerika. De inheemse bevolking gebruikt guarana al eeuwenlang als natuurlijke bron van energie. Het wordt traditioneel gedronken als drank gemengd met water of sap.
Wat is guarana?
Guarana is een klimplant uit het regenwoud die groeit als struik met grote bladeren en rode vruchten in clusters. De vruchten bevatten bessen met een nootachtig zaadje. In Brazilië zijn de bessen het hoofdingrediënt van veel frisdrank. Guarana zaden bevatten van nature cafeïne, in dusdanig hoge hoeveelheden dat drankjes met guarana binnen een gezonde levensstijl kunnen worden opgenomen als koffie-alternatie.
Gebruik en toepassingen van guarana poeder
Toepassingen van guaranapoeder:
-
Mengen in een favoriete smoothie of met vruchtensap
-
Oplossen in water of sap als drank
-
Verwerken met andere ingrediënten in baksels of kruiden
-
Innemen via capsules als supplement
Let op:
Dit product mag niet worden gebruikt als vervanging voor een gezonde levensstijl en een uitgebalanceerd en gevarieerd dieet.Bij doorverkoop van dit artikel dient u de consument in te lichten m.b.t. maximale dosering van dit product.
Natuurlijke cafeïne uit de zaden van de Guarana plant
De zaden van guaranaplanten bevatten ongeveer 2 tot 6 keer zoveel cafeïne als koffiebonen Het grootste verschil met koffie is dat de cafeïne in guarana langzamer door het lichaam geabsorbeerd wordt. Dankzij tannines komt natuurlijke cafeïne gelijkmatiger vrij en blijft het effect langer merkbaar en stabieler.
Gebruik van het poeder is populair onder sporters, het wordt vaak gebruikt rond een vermoeiende training voor extra energie. De aanbevolen hoeveelheid is circa 5000 mg guarana poeder per dag (22,75% van de ADH cafeïne).
Waarom guarana kopen van Vehgroshop?
Kies je voor guaranapoeder van Vehgroshop, dan kies je voor een biologisch product zonder toevoegingen. Onze natuurlijke ingrediënten zijn afkomstig uit gecontroleerde teelt en worden geleverd in diverse verpakkingsformaten.
Daarnaast geldt er bij Vehgroshop geen minimale afname, waardoor je flexibel kunt inkopen op basis van jouw behoefte, van kleine tot grote hoeveelheden. Dankzij onze efficiënte logistiek en snelle levering heb je jouw product snel in huis, met de zekerheid van een betrouwbare groothandelspartner.
| Artikelnummer | 40046-conf |
|---|---|
| Productspecificatie | Specsheet |
| Extra Info | Caffeine: 3,94g / 100g |
| Productvorm | Poeder |
| Ingrediënten | Guarana |
| Speciale Eigenschappen | BIO |
| Land van teelt | Brazilië |
| Merk | VehGro |
| HS-Code | 11063090 |
| Private Label mogelijk? | Ja |
| Aanbevolen gebruik | 3-5g per dag. Raadpleeg uw arts voordat u producten met een hoge concentratie aan voedingsstoffen inneemt. |
| Energie (kcal/kJ) | 344 kcal / 1443 KJ |
| Vetten | 2.9 g |
| Verzadigde Vetten | 1.6 g |
| Koolhydraten | 51 g (Sugars 2.4 g) |
| Vezels | 28 g |
| Eiwitten | 15 g |
| Zout | 0 g |
| Natrium | - |
