Nutrikraft - Reishi Capsules Bio 450mg 60 Caps
Groothandel & Private label van Nutrikraft - Reishi Capsules Biologisch. In bulk inkopen of als consument? Bestel direct!
- 100% biologische Reishi paddenstoel uit bergachtige bossen van China, Japan en Korea.
- Bevat waardevolle voedingsstoffen en antioxidanten voor een gezonde levensstijl.
- Veelzijdig te gebruiken in verschillende industrieƫn, van voedingssupplementen tot cosmetica.
Productieproces van Reishi caopsules
In augustus en oktober worden de paddenstoelen geoogst. Elke paddenstoel wordt individueel gecontroleerd op kwaliteit, grootte en kleur. Nadat deze zijn gecontroleerd worden ze gereinigd en gedroogd om vervolgens verpulverd te worden tot een fijn poeder. Het poeder wordt tenslotte in Nederland gecapsuleerd.
Let op:
Dit product mag niet worden gebruikt als vervanging voor een gezonde levensstijl en een uitgebalanceerd en gevarieerd dieet.
Bij doorverkoop van dit artikel dient u de consument in te lichten m.b.t. maximale dosering van dit product.
Nutrikraft - Reishi Capsules Biologisch
Dit supplement is een biologisch gecertificeerd product van ons merk Nutrikraft. Je weet dankzij dit certificaat dat wat je koopt, tot stand is gekomen met oog en zorg voor mens en natuur.
Het BIO keurmerk staat voor 100% gecontroleerd biologisch en betrouwbaar. Dit supplement is dus gegarandeerd vrij van allerlei toevoegingen als suikers, vetten en voldoet aan alle Europese eisen m.b.t. bestrijdingsmiddelen. De kwaliteit van onze producten wordt regelmatig gecontroleerd.
Ook merkloos verkrijgbaar
De supplementen van Nutrikraft zijn bij Vehgro ook merkloos verkrijgbaar. Een uitgelezen kans voor u om zelf een Supplementenmerk te beginnen.
Uw eigen supplementenmerk?
Bent u geïnteresseerd in de mogelijkheden die wij bieden om van onze ingrediënten uw eigen supplementen te maken?
Bekijk dan ons private label concept.
Heeft u nog vragen over?
U kunt uw vragen over dit product stellen door contact op te nemen met onze verkoop afdeling. Wij helpen u graag verder.
| Artikelnummer | 56170-conf |
|---|---|
| Productspecificatie | Specsheet |
| MSDS | Flowchart |
| Extra Info | Flowchart |
| Productvorm | Capsule |
| Ingrediƫnten | Reishi |
| Speciale Eigenschappen | BIO |
| Land van teelt | China |
| Land van productie | Nederland |
| Merk | Nutrikraft |
| HS-Code | 07123900 |
| Private Label mogelijk? | Ja |
| Aanbevolen gebruik | 2 Capsules per dag. Raadpleeg uw arts voordat u producten met een hoge concentratie aan voedingsstoffen inneemt |
| Energie (kcal/kJ) | 217 kcal / 927 KJ |
| Vetten | 1.3 g |
| Verzadigde Vetten | 0.4 g |
| Koolhydraten | 7 g (0.25 g sugar) |
| Vezels | 78 g |
| Eiwitten | 9.0 g |
| Zout | - |
| Natrium | < 0.10 g |